czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 11 lutego 2017
  • wczoraj, 08:09
  • wyświetleń: 755

W sobotę VI edycja Motoserca! Gwiazdą będzie Neu Oberschlesien!

Już po raz szósty na pszczyńskim rynku będzie można podziwiać zarówno stare, jak i nowe motocykle, poczuć zapach palonej gumy, a także wspomóc potrzebujących oddając krew podczas kolejnej odsłony akcji Motoserce!

Motoserce 2016 -  powrót z parady motocyklowej - 30.04.2016
Motoserce 2016 - powrót z parady motocyklowej - 30.04.2016 · fot.


W tym roku impreza odbędzie się w ostatnią sobotę kwietnia. Właśnie wtedy kapele ze Śląska (i nie tylko) będą walczyć o zwycięstwo podczas pierwszego dnia festiwalu Żubrowisko, który po raz pierwszy w historii, będzie odbywać się równocześnie z akcją Motoserce. Na rynku zaprezentują się: Gravity off z Żor, Deal Doa z Pszczyny, Beyond the Infinity z Wrocławia, Hengelo z Katowic, Omni Modo z Poznania, BAO z Chrzanowa i Vermis z Łodzi.

Motoserce 2016 - wyjazd na paradę motocyklową - 30.04.2016
Organizatorzy postanowili, że w tym roku paradę rozpoczną "Amazonki" · fot.


Nowością jest również wprowadzenie kolejności przejazdu podczas tradycyjnej parady motocykli. Organizatorzy postanowili, że w tym roku paradę rozpoczną "Amazonki", czyli kobiety i dziewczęta. Natomiast na zakończenie charytatywnej, motocyklowej imprezy będzie można wziąć udział w koncercie gwiazdy, którą w tym roku będzie zespół Neu Oberschlesien!

Dni Pszczyny 2014: Koncert zespołu Oberschlesien - 23.08.2014
Zespół Oberschlesien będzie gwiazdą tegorocznego Motoserca · fot.


Nie można zapomnieć o charytatywnej odsłonie wydarzenia. I tak, od poniedziałku do czwartku w Punkcie Krwiodawstwa będzie można oddać krew. Na hasło "Motoserce" krwiodawcy otrzymają karty, które będą mogli wymienić na koszulki, czekolady, smycze lub naszywki oraz wejściówki do Zagrody Żubrów.

Z kolei w sobotę, od godziny 8.00 do 16.00 na rynku zaparkują dwa ambulanse do poboru krwi. Każda osoba, która odda krew, weźmie udział w losowaniu m.in. skutera, kursu prawa jazdy, wejściówek na siłownię, weekendowych pobytów w hotelach oraz karnetów na zabiegi dla pań i panów.

VI edycja Motoserca

BM / czecho.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze