Rozrywka

• 28 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3201

Podsumowanie Turnieju Firm oraz rozpoczęcia wakacji z Rotuzem

Za nami kolejny, VI Turniej Firm organizowany przez zarząd i sympatyków UKS Rotuz Bronów. Cały turniej zwieńczony został festynem przy muzyce na żywo. Trzeba zaznaczyć, że w tym roku cała impreza udała się znakomicie, pogoda była fantastyczna ściągając tłumy ludzi wygłodniałych zabawy!

Turniej Firm oraz Rozpoczęcie Wakacji z Rotuzem zakończone sukcesem - 06.2017 · fot. UKS Rotuz Bronów

W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które od rana rozgrywały swoje mecze równolegle na dwóch małych boiskach. Zwycięzcą została niespodziewanie ekipa Bronowskich Trampkarzy, następne miejsce zajęła ekipa Zespół Glazurników, a trzecie miejsce zajął zespół Dream Team. Wszyscy uczestnicy mogli liczyć w trakcie turnieju na pyszne domowe jedzenie, zimne napoje, ciasta i lody. Gdy zawodnicy rozgrywali swoje mecze, dzieci mogły bawić się bez końca na zamkach dmuchanych oraz korzystać z profesjonalnej animacji zapewnionej przez firmę Imperium Rozrywki. Równolegle został także rozegrany Mini Turniej Piłki nożnej dla podopiecznych Szkółki Piłkarskiej Rotuz Bronów oraz wszystkich dzieci obecnych w tym dniu na Pikniku w Bronowie.

Turniej Firm oraz Rozpoczęcie Wakacji z Rotuzem zakończone sukcesem - 06.2017

Gdy puchary dla uczestników zostały rozdane a palące słońce chyliło się ku zachodowi, nastał czas na festyn okraszony muzyką na żywo i zimnymi napojami.

Patrząc na frekwencję i doskonałą zabawę uczestników, wywnioskować można, że był to fantastyczny dzień z klubem Rotuz Bronów, od rana do późnej nocy.