czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 24 listopada 2017
  • 11 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3244

[WIDEO] Nowa płyta Gremlina. Premiera teledysku "Uznani"

Przed świętami Bożego Narodzenia pojawi się w sprzedaży nowa płyta Gremlina. Raper w rozmowie z naszą redakcją zapowiada wyjątkowy album. Przedsmakiem najnowszego krążka jest teledysk do kawałka "Uznani".Marcin Zuber, znany bardziej jako Gremlin, w czerwcu podpisał kontrakt z nowojorską wytwórnią Bentley Records. Nie spoczął na laurach i - tak jak wcześniej zapowiedział, jeszcze w tym roku wyda swój drugi solowy krążek.

- Nie próżnuję - zapewnia. - Już dziś mogę przedstawić Wam okładkę mojego drugiego solowego albumu. Produkcją muzyczną jedenastu utworów zajął się niemiecki producent Allrounda. Okładkę przy współpracy z Bentley Records przygotowała www.monikaroczyna.pl - dodaje raper.

Gremlin XI
Okładka nowej płyty Gremlina


Jedenastka to w przypadku Gremlina liczba bardzo ważna. To właśnie tym numerem będzie opatrzony tytuł albumu - "XI".

- Nowa płyta będzie całkowicie inna niż poprzednia. Są tu utwory wykonywane przy akompaniamencie instrumentów, między innymi perkusji i gitary, a jeden z utworów przy udziale orkiestry symfonicznej - zapowiada.

Najnowszy album będzie dostępny tylko w wersji cyfrowej (mp3). Sprzedaż rozpocznie się 22 grudnia w aż 280 sklepach, między innymi w: iTunes, Amazon, Deezer.

Gremlin XI
Okładka nowej płyty Gremlina


Kto nie może doczekać się premiery, tego zachęcamy również do śledzenia poczynań Gremlina na oficjalnej stronie internetowej, Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

aka / czecho.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze