czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 23 lutego 2018
  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 12004

Dni Czechowic 2018: Ania Dąbrowska w sobotę, Dżem w niedzielę!

Z każdym tygodniem coraz więcej dowiadujemy się o tegorocznych Dniach Czechowic-Dziedzic. Dziś już wiadomo, że w sobotę na scenie wystąpi Ania Dąbrowska, a w niedzielę zespół Dżem. Choć organizatorzy nadal nie potwierdzają tych informacji, to gwiazdy pochwaliły się swoimi planami koncertowymi na swoich stronach internetowych.

Dni Czechowic-Dziedzic odbędą się w ostatni weekend wakacji, czyli 25 i 26 sierpnia. Najważniejsze wydarzenia przewidziano na terenie stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wśród nich tradycyjnie będą koncerty.

Ania Dąbrowska
Ania Dąbrowska · fot.


Pierwszego dnia w naszym mieście zaśpiewa Ania Dąbrowska, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ania wydała dotąd sześć albumów studyjnych, z których pięć trafiło na pierwsze miejsce listy sprzedaży OLiS w Polsce i uzyskało status platynowych. Jest jedną z najczęściej nominowanych artystek do Nagrody Muzycznej Fryderyk i obecnie ma na swoim koncie 9 wygranych statuetek.Drugą z gwiazd tegorocznej edycji będzie zespół Dżem. Tej grupy specjalnie nikomu przedstawiać nie trzeba, od wielu lat podbija serca publiczności, a jej koncerty gromadzą pod sceną wiele osób. Z pewnością usłyszymy największe przeboje, takie jak: "Whisky", "Harley mój", "List do M.", "Sen o Victorii" i "Wehikuł czasu".Wciąż nie wiemy kto jeszcze zagra podczas największej tegorocznej imprezy w mieście. Trwa ustalanie dokładnego programu.

Organizatorami wydarzenia są miejskie instytucje: Urząd Miejski, Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz MOSiR.

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze